polski angielski
CMC-LOTOS - Strona główna
margines lewy
top lewy top prawy
 
Zapisz się do naszej listy mailingowej, by
być zawsze na bieżąco!
Produkty
sklep

Żarówka światła dziennego

Emitują światło o barwie jak najbardziej zbliżonej do światła słonecznego, przez co polecane są do stosowania w bibliotekach, czytelniach, stanowiskach pracy oraz w zoologii.
Średnica bańki: 60 mm
Dostępne moce: 40W, 60W, 100W
  

sklep

Młynek Pico Lipa

Małynek elektryczny nadajacy się do mielenia ziaren, a także kukurydzy.
Wydajność:
• 250 g/min - grubej mąki
• 100 g/min - drobnej mąki
grubość mąki: 82% poniżej 0,3 mm
Rozmiary młynka: wysokość: 320 (340) mm szerokość: 160 mm długość: 240 mm
ciężar: 7,5 kg
pojemność lejka: 600 g
silnik: 250 W; 1,5 A
  

sklep

Oryginalny Szwajcarski Koński Balsam Ziołowy

skutecznie usuwa ból mięśni, stawów, kręgosłupa, łagodzi stłuczenia, obrzęki, nadwerężenia i objawy reumatyzmu, przyspiesza regeneracje krwiaków i wybroczyn krwawych, jest skuteczny przy poparzeniach, zmniejsza opuchliznę powysiłkową oraz pomaga w leczeniu żylaków; działa rozkurczowo, szybko przynosi ulgę. Jest neutralny dermatologicznie. Zapewniamy, że zioła stosowane do produkcji balsamu pochodzą z upraw ekologicznych kontrolowanych, które położone są blisko miejsca wytwarzania, co gwarantuje świeżość i jakość składników.
Więcej w dziale: Informacje o produktach
  

sklep

Pasta do zębów

Powierzchnia zębów ma budowę porowatą. W ich wolnych przestrzeniach osadzają się pozostałości kawy, herbaty oraz nikotyny, które po czasie stają się żółte. Pasta zawiera APATYT - minerał, który doskonale usuwa resztki oraz wypełnia przestrzenie, dzięki czemu zęby stają bielsze i bardziej lśniące. Pasta zapobiega próchnicy, chorobom dziąseł oraz likwiduje kamień nazębny. Ma właściwości wybielające.
  

sklep

Fartuch z ekranem ochronnym

Badania wskazują, iż nadmierna ilość fal elektromagnetycznych emitowanych przez sprzęt użytku domowego, np. komputer, komórka, piekarnik czy mikrofalówka są szkodliwe i przyczyniają się do powstawania różnorakich chorób. Fartuch stworzony został by chronić nas przed działaniem szkodliwych fal. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet spodziewających się dziecka.
  

sklep

TDP Heat Lamp

Lampa wytwarza widmo, które imituje naturalna energię emitowaną przez każdy żywy organizm. Tzw. Biospektrum składa się z szerokiej gamy, różnej długości fal elektromagnetycznych - głównie fal dalekiej podczerwieni. Rdzeń lampy składa się z 33 minerałów. Po po podgrzaniu emituje fale dalekiej podczerwieni. Energia, której poddawane jest ciało, okazuje się przynosić efekty terapeutyczne. Właściwości: polepszenie cyrkulacji, ulga w bólach stawów, łagodzenie stanów zapalnych, wzmacnia metabolizm. Jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu akupunktury.
Więcej w dziale: Informacje o produktach
  

sklep

Bańki z bambusa

Bańki stosowane są do leczenia wielu poważnych dolegliwości takich jak: astma, prostata, impotencja, schorzenia stawów, dolegliwości żołądkowe, bóle mięśniowe. Doskonale nadają się do leczenia przeziębień, infekcji oraz stanów zapalnych.
  

   
  kwiatek
stopka mapa
Jeśli posiadasz ciekawe artykuły, które chciałbyś zobaczyć na łamach naszego serwisu, pytanie, sugestię lub propozycję zmian, czy też prowadzisz podobną działalność (sklep lub gabinet) i chcesz nawiązać kontakt - wyślij do nas swoje zgłoszenie.
LOTOS CMCtel: +48 (54) 251 34 99biuro@osrodekterapiinaturalnej.pl
   
Copyright © CMC-Lotos - wczasy odchudzające Wykonanie strony: Rafał Misiak i Sebastian Kubiś
Projekt graficzny: JKuik.design
Pozycjonowanie: Globnet
margines prawy