polski angielski
CMC-LOTOS - Strona główna
margines lewy
top lewy top prawy
 
Zapisz się do naszej listy mailingowej, by
być zawsze na bieżąco!
Pobierz zawartość działu:
Czytaj następny: Kaźmierzewo - zarys historyczny
Pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym

Informacje o Dworku JanowickimPobierz:


 Znajdujemy się na terenie gospodarstwa agroturystycznego Dworek Janowicki, a konkretnie w pieczołowicie odrestaurowanym XIX wiecznym dworze. Dwór, jest malowniczo usytuowany na skarpie nad wąwozem i otoczony rozległym zabytkowym parkiem, gdzie można wspaniale wypocząć w cieniu wiekowych lip, świerków oraz dębów. Ozdobą parku są liczne źródełka i stawy, nad które prowadza zabytkowe kamienne schody.

kaźmierzewo pokój gościnnyPoddasze dworu zostało zaadaptowane na pokoje gościnne. Każdy z pokoi posiada łazienkę i jest stylowo urządzony z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę i piękno. Gospodarstwo Agroturystyczne, które specjalizuje sie w organizowaniu wypoczynku dla rodzin z dziećmi (wczasy rodzinne)  użycza bazy noclegowej dla Ośrodka na pobyty weekendowe, kursy czy turnusy terapeutyczne. Oferujemy wiele dodatkowych atrakcji pod dachem i na świeżym powietrzu, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
park KaźmierzewoTeren parku jest ogrodzony, wiec stanowi bezpieczną przestrzeń do spacerów, ćwiczeń czy zabaw, także dla dzieci, które mają do dyspozycji plac zabaw, trampolinę oraz rowery. Starszym proponujemy strzelanie z luku,  jazdę konna, przejażdżki bryczką lub saniami zimą. W gorące dni można popływać w basenie.
Wiele radości sprawi dzieciom wizyta w naszym gospodarstwie gdzie można podpatrywać i karmić zwierzęta: owce wrzosówki, kozy, konia czy kury z kurczaczkami. Zimową porą proponujemy zajęcia rekreacyjne na sali gimnastycznej. Każdy może tu bezpiecznie poćwiczyć na matach tatami, dzieci zaś uwielbiają zabawy klockami terapeutycznymi. Tuż obok znajduje się sala do tenisa stołowego i mini gym. Chętni mogą skorzystać z sauny ogrzewanej piecem drzewnym i wypocząć na materacach magnetycznych.
jadalnia dworek KaźmierzewoW zimowe wieczory warto posiedzieć w salonie przy kominku i dobrej muzyce.
W naszej stylowej jadalni, przy dużym rodzinnym stole można skosztować lokalnych produktów: swojskich wędlin i mięs,  warzyw i jajek  z naszego gospodarstwa,  a także domowych wypieków i przetworów. Dla chętnych przygotujemy dania dietetyczne lub wegetariańskie. Polecamy świeże mleko kozie, z którego robimy także pyszne serki. 

W pobliżu znajdują się również warte zwiedzenia miejscowości turystyczne oraz sanatoryjne, takie jak np. Toruń, Ciechocinek, Wieniec (więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce Okoliczne atrakcje).
Warto połączyć wypoczynek z terapią naturalna: masażem, akupunkturą, ćwiczeniami czy terapią ziołową. Z miłą chęcią ugościmy grupy zorganizowane, pojedyncze osoby oraz całe rodziny.

Pobierz ten artykuł:
Pobierz zawartość działu: Pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym
   
  kwiatek
stopka mapa
Jeśli posiadasz ciekawe artykuły, które chciałbyś zobaczyć na łamach naszego serwisu, pytanie, sugestię lub propozycję zmian, czy też prowadzisz podobną działalność (sklep lub gabinet) i chcesz nawiązać kontakt - wyślij do nas swoje zgłoszenie.
LOTOS CMCtel: +48 (54) 251 34 99biuro@osrodekterapiinaturalnej.pl
   
Copyright © CMC-Lotos - wczasy odchudzające Wykonanie strony: Rafał Misiak i Sebastian Kubiś
Projekt graficzny: JKuik.design
Pozycjonowanie: Globnet
margines prawy