polski angielski
CMC-LOTOS - Strona główna
margines lewy
top lewy top prawy
 
Zapisz się do naszej listy mailingowej, by
być zawsze na bieżąco!
Czytaj poprzedni: Personel
Pobierz zawartość działu:
Czytaj następny: Bezpłatne zabiegi prezentacyjne
Ośrodek Terapii Naturalnej

Zatrudnienie i współpracaPobierz:

Zatrudnimy:

- Liderów grup oraz osoby chętne do organizacji turnusów terapetycznych lub/i wypraw  tematycznych


- Zielarz-Naturopata (wymagana znajomość ziołolecznictwa polskiego
lub zachodniego + odpowiednie kwalifikacje)
- Specjalista z zakresu Medycyny Chińskiej (zielarstwo, akupunktura)
- Tłumacz Języka Chińskiego

Współpraca


- Instruktorów Chińskich Sztuk Walki, ćwiczeń taoistycznych, qi gong, yoga,
Masaż, siatsu, itp.
- Terapeutów Medycyny Naturalnej (różne specjalności)


OTN jest położony na terenie zabytkowego parku, posiada dobrze wyposażoną bazę rekreacyjną, saunę fińską, gabinet fizjoterapii.
W naszym Ośrodku możecie Państwo zorganizować swoje kursy, wykłady, szkolenia.

Jeżeli prowadzisz podobną działalność (sklep lub gabinet) i chcesz nawiązać współpracę – wyślij do nas swoje zgłoszenie na adres:

Tel.:  +48 54 251 34 99
E-mail: biuro@osrodekterapiinaturalnej.pl

dij incao; herba euphorboae humifusae

Oferta współpracy dla:

dystrybutorów produktów holistycznych, sklepów i gabinetów terapeutycznych.

Dotyczy: produkty medycyny naturalnej

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

CMC LOTOS  oprócz prowadzenia Ośrodka Terapii Naturalnej zajmuje się importem i  dystrybucją wysokiej jakości wyselekcjonowanych produktów holistycznych.  Jesteśmy jedyną w Polsce firmą oferującą produkty, które znaleźć można jedynie na rynku Chińskim, Japońskim czy Koreańskim. W swym katalogu mamy wyroby magnetyczne, z węgla i włókien drzewa bambusowego, a także akcesoria będące nieodłączną częścią każdego gabinetu Medycyny Naturalnej.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Wkrótce dzięki sieci własnych sklepów.

 

Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy mogącej polegać zarówno na sprzedaży produktów przez nas oferowanych jak i rozwijaniu Państwa działalności poprzez dołączenie części Waszej oferty handlowej do naszego katalogu oraz umieszczeniu Waszych produktów w naszym sklepie internetowym.

 

Więcej informacji i szczegółów dotyczących produktów z naszej oferty czy naszej działalności, znajdziecie Państwo na stronie internetowej ośrodka:

www.osrodekterapiinaturalnej.pl

 

 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dalszymi informacjami, bądź macie pytania prosimy o kontakt z naszym biurem.

                                                    

Wierzymy, że razem można więcej.

 

Oferta dla:

Gabinetów i Ośrodków Medycyny Naturalnej, Sanatoriów, Aptek, Sklepów, etc.

Dotyczy: Tracycyjnej Medycyny Chinskiej

 

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność poinformować, iż w roku bieżącym zainaugurował swoją działalność Ośrodek Terapii Naturalnej CMC Lotos. Celem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu Medycyny Naturalnej. Specjalizujemy się w diagnostyce i ziołolecznictwie opartych na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Równolegle postawiliśmy sobie zadanie szerzenia wiedzy o Medycynie Naturalnej, ziołolecznictwie, zdrowym żywieniu, zachowaniach prozdrowotnych (ćwiczenia, medytacje) i naturalnej profilaktyce chorób.

 

Oferta ta skierowana jest do podmiotów prowadzących podobną działalność i zwracając się z nią do Państwa chcielibyśmy zademonstrować jakie korzyści mogłaby przynieść współpraca z nami.

 

Jeśli prowadzą Państwo gabinet Medycyny Naturalnej lub odnowy biologicznej, sanatorium czy działalność edukacyjno-prozdrowotną i chcielibyście poszerzyć swoją ofertę terapeutyczną o terapie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, chętnie pomożemy w takim przedsięwzięciu. Możemy dla Państwa gości, na Państwa terenie, zorganizować prezentację czy wykład połączony z indywidualnymi konsultacjami prowadzonymi przez lekarzy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Nasi terapeuci posiadają odpowiednie kwalifikacje i szeroką wiedzę z zakresu zarówno Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jak i Medycyny Akademickiej.

 

Mimo, że na rynku polskim istnieje wiele gabinetów stosujących Medycynę Chińską, to w większości z nich ziołolecznictwo, będące fundamentem tego systemu, stosowane jest tylko w ograniczonym zakresie i oparciu o gotowe kapsułki czy tabletki ziołowe. Nasi terapeuci opracują dla każdego pacjenta indywidualny program terapii ziołowej, oparty na mieszankach naturalnych ziół.   

 

Nasz ośrodek jest położony na terenie zabytkowego parku i posiada bogate zaplecze wypoczynkowo – rekreacyjne (salę gimnastyczną, tradycyjną saunę fińską, basen letni, etc.) oraz komfortową bazę noclegową. Jeśli poszukują Państwo odpowiedniego miejsca na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy turnusu terapeutycznego nasz Ośrodek jest do tego doskonale przystosowany.

 

Wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć promocję naszego ośrodka poprzez eksponowanie naszych folderów reklamowych w swojej firmie, zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym programie promocyjnym pt. „Weekend terapeutyczny”. Program pobytu został tak opracowany, aby mogli Państwo wypocząć i przy okazji zapoznać się z zakresem naszej działalności, formami terapii i bliżej poznać tajniki Medycyny Chińskiej. Terminy ustalane będą indywidualnie; zakwaterowanie i wyżywienie gratis.

 

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową ośrodka:

www.osrodekterapiinaturalnej.pl

Chętnie wymienimy się z Państwem odnośnikami do strony w dziale „Zaprzyjaźnione strony”.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Pobierz ten artykuł:
Pobierz zawartość działu: Ośrodek Terapii Naturalnej

Czytaj poprzedni: Personel
Czytaj następny: Bezpłatne zabiegi prezentacyjne
   
  kwiatek
stopka mapa
Jeśli posiadasz ciekawe artykuły, które chciałbyś zobaczyć na łamach naszego serwisu, pytanie, sugestię lub propozycję zmian, czy też prowadzisz podobną działalność (sklep lub gabinet) i chcesz nawiązać kontakt - wyślij do nas swoje zgłoszenie.
LOTOS CMCtel: +48 (54) 251 34 99biuro@osrodekterapiinaturalnej.pl
   
Copyright © CMC-Lotos - wczasy odchudzające Wykonanie strony: Rafał Misiak i Sebastian Kubiś
Projekt graficzny: JKuik.design
Pozycjonowanie: Globnet
margines prawy